Kontakt
Medarbetare och kontor
Peter Skoog
VD +46 733 51 83 10 skoog@jlm.se
Andrea Muzzi
Försäljningschef +46 40 671 14 80 +46 702 40 21 16 muzzi@jlm.se
Pierre Weigl
Säljare Mellan Norra +46 40 671 14 80 +46 706 71 14 78 weigl@jlm.se
Klas Wall
Säljare Malmö +46 40 671 14 87 +46 705 54 17 70 wall@jlm.se
Robert Ekwall
Säljare Göteborg, Norge, Färöarna, Island +46 705 57 99 90 ekwall@jlm.se
Roger Sjölin
Reservdelschef JLM-gruppen +46 708 44 22 45 sjolin@jlm.se
Vanja Andréen
Reservdelschef +46 706 71 01 60 Akerman@jlm.se
Fredrik Månsson
Reservdelar +46 40 671 14 83 mansson@jlm.se
Jonas Edlund
Reservdelar +46 40 671 14 82 edlund@jlm.se
Niklas Jonsson
Service/verkstadschef +46 40 671 14 80 +46 706 78 14 80 niklas.jonsson@jlm.se
Gustav Rutström
Arbetsledare verkstad Malmö +46 767 79 14 80 rutstrom@jlm.se
Ola Jacobsson
Servicetekniker Malmö +46 40 671 14 80 o.jacobsson@jlm.se
Filip Jacobsson
Servicetekniker Malmö +46 40 671 14 80 +46 706-71 01 30 jacobsson@jlm.se
Stefan Fennhagen
Tekniker Malmö +46 40 671 14 80 fennhagen@jlm.se
Dennis Vidmar
Tekniker Malmö +46 40 671 14 80 vidmar@jlm.se
Marco Ortiz
Tekniker Malmö +46 40 671 14 80 ortiz@jlm.se
Sebastian Bichis
Servicetekniker Örebro +46 706 91 14 80 bichis@jlm.se
Tomas Olsson
Servicetekniker Örebro +46 40 671 14 80 +46 706 71 14 50 tomas.olsson@jlm.se
Carl Ankell
Förste rådgivare +46 40 671 14 80 +46 705 54 94 80 ankell@jlm.se
Göran Lindman
+46 40 671 14 80 +46 706 88 89 96 glindman@jlm.se
Pär Håkansson
Order och leverans +46 40 671 14 85 phakansson@jlm.se
Anders Svensson
Garanti och Subsite +46 40 671 14 80 +46 736 79 02 69 anders.svensson@jlm.se
Jörgen Edmund
Ekonomichef +46 40 671 14 81 +46 706 71 90 80 edmund@jlm.se
Annie Nordberg
Ekonomi +46 40 671 14 80 nordberg@jlm.se
Erik Kulander
Ekonomi +46 40 671 14 80 gustafsson@jlm.se
Pontus Lindholm
Ekonomi 0406711480 lindholm@jlm.se
Kontor

Denna webbplats använder cookies för att samla information om webbplatsens användning. Informationen delas med tredje parter. Vänligen godkänn användandet av cookies för att webbplatsen ska fungera korrekt.

Visa inställningar

Nedan kan du välja vilka cookies du godkänner på webbplatsen: