Kontakt
Medarbetare och kontor
Peter Skoog
VD +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)73 351 83 10 skoog@jlm.se
Andrea Muzzi
Försäljningschef +46 (0)40 671 14 80 +46 702 40 21 16 muzzi@jlm.se
Pierre Weigl
Säljare Mellan Norra +46 (0)40 671 14 80 +46 706 71 14 78 weigl@jlm.se
Klas Wall
Säljare Malmö +46 (0)40 671 14 80 +46 705 54 17 70 wall@jlm.se
Robert Ekwall
Säljare Göteborg, Norge, Färöarna, Island +46 (0)40 671 14 80 +46 705 57 99 90 ekwall@jlm.se
Roger Sjölin
Reservdelschef JLM-gruppen +46 (0)40 671 14 80 +46 708 44 22 45 sjolin@jlm.se
Vanja Andréen
Reservdelschef +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 671 01 60 andreen@jlm.se
Fredrik Månsson
Reservdelar +46 (0)40 671 14 83 +46 (0)70 419 35 03 mansson@jlm.se
Jonas Edlund
Reservdelar +46 (0)40 671 14 82 +46 (0)70 419 35 02 edlund@jlm.se
Niklas Jonsson
Service/verkstadschef +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 678 14 80 niklas.jonsson@jlm.se
Gustav Rutström
Arbetsledare verkstad Malmö +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)767 79 14 80 rutstrom@jlm.se
Ola Jacobsson
Servicetekniker Malmö +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 602 61 26 o.jacobsson@jlm.se
Filip Jacobsson
Servicetekniker Malmö +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 671 01 30 jacobsson@jlm.se
Stefan Fennhagen
Tekniker Malmö +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 419 35 10 fennhagen@jlm.se
Dennis Vidmar
Tekniker Malmö +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 419 35 01 vidmar@jlm.se
Marco Ortiz
Tekniker Malmö +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 419 35 04 ortiz@jlm.se
Sebastian Bichis
Servicetekniker Örebro +46 (0)70 691 14 80 bichis@jlm.se
Tomas Olsson
Servicetekniker Örebro +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 671 14 50 tomas.olsson@jlm.se
Carl Ankell
Förste rådgivare +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 554 94 80 ankell@jlm.se
Göran Lindman
+46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 688 89 96 glindman@jlm.se
Pär Håkansson
Order och leverans +46 (0)40 671 14 85 +46 (0)704 19 35 06 phakansson@jlm.se
Anders Svensson
Garanti och Subsite +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)736 79 02 69 anders.svensson@jlm.se
Daniel Bergendahl
Ekonomichef +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 594 33 88 bergendahl@jlm.se
Annie Nordberg
Reception, Administration +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 419 35 07 nordberg@jlm.se
Erik Kulander
Ekonomi +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 419 35 09 kulander@jlm.se
Pontus Lindholm
Ekonomi +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 419 35 08 lindholm@jlm.se
Kontor

Denna webbplats använder cookies för att samla information om webbplatsens användning. Informationen delas med tredje parter. Vänligen godkänn användandet av cookies för att webbplatsen ska fungera korrekt.

Visa inställningar

Nedan kan du välja vilka cookies du godkänner på webbplatsen: