Kontakt
Biuro, serwis, magazyn części
Ireneusz Sas
Przedstawiciel handlowy Region południowo-wschodni oraz woj. mazowieckie i podlaskie Tel. kom. +48 603 747 787 sas@jlm.pl
Tomasz Gądek
Przedstawiciel handlowy Region północno-zachodni Tel. kom. +48 785 588 000 gadek@jlm.pl
Artur Pulnik
Przedstawiciel handlowy Region południowo-zachodni Tel. kom. +48 609 719 939 pulnik@jlm.pl
Dariusz Dobrski
Kierownik serwisu Tel. kom. +48 603 867 720 dobrski@jlm.pl
Karol Kwiecień
Serwis - wsparcie klienta Tel. kom. +48 783 610 300 kwiecien@jlm.pl
Marek Mróz
Serwis - wsparcie klienta Tel. kom. +48 605 296 436 mroz@jlm.pl
Przemysław Witczak
HammerHead - wsparcie klienta Tel. kom. +48 887 030 300 witczak@jlm.pl
Leszek Owczarek
Części zamienne i logistyka Tel. kom. +48 603 867 709 owczarek@jlm.pl
Adam Rejnert
Części zamienne Tel. kom +48 607 077 047 rejnert@jlm.pl
Beata Rybarczyk
Księgowość i administracja Tel. kom. +48 601 248 508 rybarczyk@jlm.pl
Marta Luks
Księgowość i administracja Tel. kom. +48 665 378 400 luks@jlm.pl
Katarzyna Rozwarska
Marketing i reklama tel. kom. +48 607 40 33 86 rozwarska@jlm.pl
Locations