Kontakt
Medarbetare och kontor
Peter Skoog
VD +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)73 351 83 10 skoog@jlm.se
Andrea Muzzi
Försäljnings-& marknadschef +46 (0)40 671 14 80 +46 702 40 21 16 muzzi@jlm.se
Pierre Weigl
Säljare Mellan Norra +46 (0)40 671 14 80 +46 706 71 14 78 weigl@jlm.se
Klas Wall
Säljare Södra +46 (0)40 671 14 80 +46 705 54 17 70 wall@jlm.se
Robert Ekwall
Säljare Göteborg, Norge, Färöarna, Island +46 (0)40 671 14 80 +46 705 57 99 90 ekwall@jlm.se
Roger Sjölin
Reservdelschef JLM-gruppen +46 (0)40 671 14 80 +46 708 44 22 45 sjolin@jlm.se
Vanja Andréen
Reservdelar +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 671 01 60 andreen@jlm.se
Fredrik Månsson
Reservdelschef Malmö +46 (0)40 671 14 83 +46 (0)70 419 35 03 mansson@jlm.se
Jonas Edlund
Reservdelar +46 (0)40 671 14 82 +46 (0)70 419 35 02 edlund@jlm.se
Niklas Jonsson
Service/verkstadschef +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 678 14 80 niklas.jonsson@jlm.se
Gustav Rutström
Arbetsledare verkstad Malmö +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)767 79 14 80 rutstrom@jlm.se
Ola Jacobsson
Servicetekniker Malmö +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 602 61 26 o.jacobsson@jlm.se
Filip Wennfalk
Servicetekniker Malmö +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 671 01 30 wennfalk@jlm.se
Stefan Fennhagen
Tekniker Malmö +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 419 35 10 fennhagen@jlm.se
Dennis Vidmar
Tekniker Malmö +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 419 35 01 vidmar@jlm.se
Marco Ortiz
Tekniker Malmö +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 419 35 04 ortiz@jlm.se
Tomas Olsson
Servicetekniker Örebro +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 671 14 50 tomas.olsson@jlm.se
Carl Ankell
Senior Advisor +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 554 94 80 ankell@jlm.se
Göran Lindman
Teknisk Chef +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 688 89 96 glindman@jlm.se
Pär Håkansson
Order och leverans +46 (0)40 671 14 85 +46 (0)704 19 35 06 phakansson@jlm.se
Anders Svensson
Garanti och Subsite +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)736 79 02 69 anders.svensson@jlm.se
Daniel Bergendahl
Ekonomichef +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 594 33 88 bergendahl@jlm.se
Erik Kulander
Ekonomi +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 419 35 09 ekulander@jlm.se
Pontus Lindholm
Ekonomi +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)70 419 35 08 lindholm@jlm.se
Mikael Jaakkola
Servicetekniker Örebro +46 (0)40 671 14 80 +46 (0)73 068 77 72 jaakkola@jlm.se
Kontor

This website uses to give you the best experience. Agree by clicking the 'Accept' button.