Kontakt
Biuro, serwis, magazyn części
Ireneusz Sas
Przedstawiciel handlowy Tel. kom. +48 603 747 787 sas@jlm.pl
Tomasz Gądek
Przedstawiciel handlowy Region północny Tel. kom. +48 785 588 000 gadek@jlm.pl
Artur Pulnik
Przedstawiciel handlowy Region południowo-zachodni Tel. kom. +48 609 719 939 pulnik@jlm.pl
Leszek Owczarek
Części zamienne i logistyka Tel. kom. +48 603 867 709 owczarek@jlm.pl
Adam Rejnert
Części zamienne Tel. kom +48 607 077 047 rejnert@jlm.pl
Karol Kwiecień
Kierownik serwisu Serwis Tel. kom. +48 783 610 300 kwiecien@jlm.pl
Przemysław Witczak
HammerHead - wsparcie klienta Tel. kom. +48 887 030 300 witczak@jlm.pl
Dariusz Dobrski
Specjalista techniczny/dokumentacja – wsparcie klienta Tel. kom. +48 603 867 720 dobrski@jlm.pl
Beata Rybarczyk
Tel. kom. +48 601 248 508 rybarczyk@jlm.pl
Marta Luks
Księgowość i administracja Tel. kom. +48 665 378 400 luks@jlm.pl
Księgowość i administracja tel. kom. +48 607 40 33 86 rozwarska@jlm.pl
Katarzyna Rozwarska
Marketing i reklama
lokalizacja

This website uses to give you the best experience. Agree by clicking the 'Accept' button.